startv kanald atv showtv fox samanyolu trt1 cnnturk haberturk kanal7 ntv kanalturk ntvspor trtcocuk yumurcaktv kral
Star TV Kanal D Atv Show TV FOX Stv Trt 1 CnnTürk HaberTürk Kanal 7 Ntv KanalTürk Ntv Spor Trt Çocuk Yumurcak Kral TV

 

tv8

Kanalla ilgili aramalar;

 
 

Türkiye'de internet üzerinden canli, yani anlik görüntü yayini (video streaming) yapan internet sitesine CanliTVHD.com denir. Popüper tüm kanallari, anlik olarak yani canli izleme imkani sunuyor. TV yayin akislari na da ayni sayfa üzerinden ulasabilirsiniz. 2009 yilindan itibaren Star TV, Kanal D, ATV vb. kanallarin kaliteli dizilerini ve programlarini yayimlayarak, hizmet vermeye devam etmektedir. CanliTVHD.com'un anlik olarak kontrol edilen içerigi ile TV kanallarini donmadan, kesintisiz, HD kaliteside, canli olarak izleyebilirsiniz.

Sitemiz hukuka, yasalara ve telif haklarina uygun içerik saglamayi amaç edinmistir. Sitemiz, 5651 sayili yasada tanimlanan "Yer Saglayici" olarak hizmet vermektedir. Ilgili Yasaya göre site yönetiminin hukuka aykiri içerikleri kontrol etme yükümlülügü yoktur. Bu nedenle uyar-kaldir prensibiyle hareket etmekteyiz. Sitemizde bulunan tv ve logolarin yayin hakki, ait oldugu sirket / kanallara aittir. CanliTVHD sitesi, tv ve logolardan sorumlu degildir. Telif hakkına konu olan paylaşım ve içeriklerin hak sahibi / sahipleri iletişim alanından bize ulaşarak telif hakkı bildirimi yapabilir. En geç 3 iş günü içerisinde inceleme sonuçlanıp, telif hakkına konu olan içerik sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için tıklayın Sitemizde bulunan canli yayinlar, kendi kanallarindan embed teknolojisinden faydalanarak alinmaktadir. Amacimiz tv izlemek isteyen kullanicilara kolaylik saglayip, bu yayinlari tek çatida toplamaktir.

Canlı TV

Copyright

YASAL UYARI ve TELİF HAKLARI BİLDİRİMİ (Copyright - DMCA)

Telif hakkına konu olan paylaşım ve içeriklerin hak sahibi / sahipleri iletişim alanından bize ulaşarak telif hakkı bildirimi yapabilir. En geç 3 iş günü içerisinde inceleme sonuçlanıp, telif hakkına konu olan içerik sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için tıklayın